Kilka słów o firmie…

             Firma Kamilena powstała w 1988r. i od tamtej pory pozostaje firmą rodzinną.  Na początku zajmowaliśmy się produkcją foremek do guzików i plastikowych dodatków do odzieży typu: stopery, klamerki i wieszaki.  Rozpoczęliśmy również produkcję oprzyrządowania, do samodzielnego obciągania guzików tkaniną, czyli zaciskaczy, wycinaków i prasek. W kolejnych latach, na potrzeby rynku, poszerzyliśmy naszą ofertę o usługowe wykonywanie guzików, pasków i klamerek obciągniętych materiałem.

            W naszej ofercie usługowej oprócz podstawowych rodzajów guzików takich jak: guziki na stopce plastikowej, guziki z dwoma dziurkami lub z czterema dziurkami, znajdują się bardziej nietypowe modele: guzik kulka, guzik kwadratowy, guzik przeszywany, guzik dwustronnie obleczony tkaniną, guzik dwukolorowy, guzik z obwódką, guzik do czapki, guzik do butów oraz guziki tapicerskie i kaletnicze. Wykonujemy również zatrzaski powleczone tkaniną oraz napy. Nieustannie unowocześniamy nasze produkty i poszerzamy ich asortyment. Staramy się dopasować wygląd guzika do oczekiwań klienta i wykonać go nawet z najbardziej nietypowych, trudnych materiałów np. skór.

           Produkowane przez nas paski odzieżowe wyróżniają się najwyższą jakością użytych materiałów i wykonania. Wytwarzane są ręcznie, dzięki czemu możemy dopilnować każdego szczegółu. Możemy wykończyć pasek wedle upodobań klienta, dobrać klamerkę o różnych możliwych kształtach, zrobić szlufkę, założyć dziurki w wybranym kolorze itd.

          Dzięki parkowi maszynowemu jaki posiadamy, mamy możliwość realizacji nietypowych zamówień. Możemy zaprojektować lub według projektu i oczekiwań klienta wykonać nowy produkt.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.