Kim jesteśmy? Co robimy?

Firma Kamilena powstała w 1988r. i od tamtej pory pozostaje firmą rodzinną.

Od początku jej istnienia zajmujemy się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. Nieprzerwanie do dnia dzisiejszego jesteśmy producentem spodów plastikowych z tworzywa do guzików obciąganych materiałem. Guziki do odzieży, guziki do czapek, guziki do butów, wieszaki, stopery, klamry do odzieży ochronnej, wkładki do butów, to szeroki asortyment produkowanych przez nas dodatków z tworzyw.

Zajmujemy się projektowaniem wyrobów z tworzyw sztucznych oraz form wtryskowych do ich wytworzenia. Przyjmujemy zlecenia usługowego przetwórstwa tworzyw sztucznych na powierzonych formach wtryskowych. Wysoko wykwalifikowany zespół pracowników, wieloletnie doświadczenie  oraz surowce spełniające najnowsze normy jakościowe i środowiskowe pozwala nam osiągnąć wysoką jakość naszych wyrobów i usług.

Produkcja elementów plastikowych odbywa się na wtryskarkach o sile zwarcia 20-80T takich jak: Negrii Bossi, Battenfeld i Arburg. Najczęściej przetwarzamy tworzywa sztuczne termoplastyczne typu polipropylen, polietylen, polistyren oraz ABS, który nadaje się do pokryć galwanicznych.

Jesteśmy w stanie wykonać małe detale z tworzywa sztucznego jako prototyp w ilości kilku sztuk na jednogniazdowej formie wtryskowej na pneumatycznej wtryskarce. Dysponując własną narzędziownią jesteśmy w stanie wykonać kompletną formę do wtrysku tworzyw nawet w 1 dzień.

Działamy według zasady: pomysł -> projekt -> realizacja.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.