Usługa

W naszej ofercie usługowej oprócz podstawowych rodzajów guzików takich jak: guziki na stopce plastikowej, guziki z dwoma dziurkami lub z czterema dziurkami, znajdują się bardziej nietypowe modele: guzik kulka, guzik kwadratowy, guzik przeszywany, guzik dwustronnie obleczony tkaniną, guzik dwukolorowy, guzik z obwódką, guzik do czapki, guzik do butów oraz guziki tapicerskie i kaletnicze.

Wykonujemy również zatrzaski powleczone tkaniną oraz napy. Nieustannie unowocześniamy nasze produkty i poszerzamy ich asortyment. Staramy się dopasować wygląd guzika do oczekiwań klienta i wykonać go nawet z najbardziej nietypowych, trudnych materiałów np. skór.

Produkowane przez nas paski odzieżowe wyróżniają się najwyższą jakością użytych materiałów i wykonania. Wytwarzane są ręcznie, dzięki czemu możemy dopilnować każdego szczegółu. Możemy wykończyć pasek wedle upodobań klienta, dobrać klamerkę o różnych możliwych kształtach, zrobić szlufkę, założyć dziurki w wybranym kolorze itd.

Dzięki parkowi maszynowemu jaki posiadamy, mamy możliwość realizacji nietypowych zamówień. Możemy zaprojektować lub według projektu i oczekiwań klienta wykonać nowy produkt. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.