Guziki w naszej ofercie

W naszej ofercie usługowej oprócz podstawowych rodzajów guzików takich jak: guziki na stopce plastikowej, guzik na stopce metalowej, guziki z dwoma dziurkami lub z czterema dziurkami, znajdują się bardziej nietypowe modele: guzik kulka, guzik kwadratowy, guzik przeszywany, guzik dwustronnie obleczony tkaniną, guzik dwukolorowy, guzik z obwódką, guzik do czapki, guzik do butów oraz guziki tapicerskie. Wykonujemy również zatrzaski powleczone tkaniną oraz napy.
Guziki obciągane idealnie komponują się z odzieżą ponieważ wykonane są z tego samego materiału co uszyty produkt. Świetnie nadają się jako guziki do marynarki, guziki do sukienki, guziki do płaszcza, guziki do bluzki.
Nieustannie unowocześniamy nasze produkty i poszerzamy ich asortyment. Staramy się dopasować wygląd guzika do oczekiwań klienta i wykonać go nawet z najbardziej nietypowych, trudnych materiałów np. skór.
Zasady współpracy
  1. Telefonicznie lub mailowo ustalamy:  jaki typ guzika jest potrzebny, rozmiar guzika, ilość guzików, ilość materiału, termin realizacji.
  2. Państwo przywożą lub wysyłają nam materiał.
  3. Realizujemy zamówienie i odsyłamy gotowe guziki / dajemy znać, że są gotowe do odbioru.

    https://www.traditionrolex.com/33

Guziki powlekane