Paski powlekane materiałem

Produkowane przez nas paski odzieżowe wyróżniają się najwyższą jakością użytych materiałów i wykonania. Wytwarzane są ręcznie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopilnować każdego szczegółu.
Paski wykonujemy z materiału powierzonego przez klienta i wykańczamy je według ustalanych wcześniej wymagań. Służymy pomocą przy doborze szerokości paska, klamry oraz dodatków kaletniczych takich jak oczka czy język. Szerokości pasków jakie wykonujemy wahają się od 1,5 cm do 6 cm. Dla każdej szerokości w ofercie mamy zazwyczaj kilka modeli klamer do wyboru.
Nasze paski wykonywane są metodą „klejenia na gorąco” co bardzo odróżnia je od pasków szytych na szwalni, które są miękkie i wiotkie. Naszą specjalnością jest pasek damski. Specjalny wkład zapewnia naszym wyrobom sztywność co sprawia, że paski wyglądają elegancko i sprawdzają się zarówno jako pasek do sukienki, pasek do płaszcza, pasek do spodni, pasek do marynarki. Lewą stronę paska wykańczamy mikrowelurem w kolorze zbliżonym do  zastosowanego materiału bądź według zlecenia klienta np. w kolorze dodatków. Paski powlekamy najczęściej dzianiną i tkaniną ale wykonujemy również realizacje ze skóry, ekoskóry, tiulu i innych pozornie trudnych do użycia w takim produkcie materiałów.
Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją przygotowania materiału na paski oraz opcjami kolorystycznymi ich wykończenia które znajdują się poniżej.

Wybór klamry ->

Wykończenie kaletnicze

Wykończenie lewej strony paska

Instrukcja przygotowania materiału na pasek →